Wrócić na właściwą drogę!

W najbliższą niedziele o godzinie 14:00 (26.04.2015) Lech Barkowo na własnym terenie podejmie rywala zza miedzy, zespół Orkan Borzęcin. Jest to doskonała okazja aby odnieść pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej. Drużyna z Borzęcina jest o jedno oczko wyżej w tabeli i ma 5 punktów przewagi nad szóstym Lechem więc starcie obu zespołów zapowiada się interesująco. Historia ostatnich 7 meczów minimalnie przemawia za teamem pasów, który odniósł w tych potyczkach 3 zwycięstwa, 2 razy remisując i 2 razy przegrywając, strzelając przy tym 24 bramki i tracąc 21.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na boisko w Barkowie!!!

Emocji nie zabraknie !!!