LZS Strupina Gospodarze

Admin Administrator

Utworzono:

15.11.2016

W dniu wczorajszym nasz zespół wygrał wysoko wyjazdowe spotkanie w Strupinie. Wynik meczu otworzył w 20 minucie Przemek Ignasiak, który pokonał golkipera gospodarzy precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego. Następne trafienia zaliczał nasz etatowy napastnik czyli M.Berestecki (31min rzut karny oraz 35,48,62,66 i 70 min spotkania).Tak więc kibice którzy w ten dzień przyjechali do Strupiny nie mieli powodu do narzekań, ponieważ nasz zespół zagrał bardzo dobre spotkanie w którym było dużo składnych akcji i ładnych goli a w szczególności na uwagę zasługuje strzał przewrotką Beresteckiego po którym piłka wylądowała w okienku bramki gospodarzy.W tym meczu zadebiutował też nowy zawodnik Damian Pytowski i pokazał się z dobrej strony, mamy nadzieje że będzie on wzmocnieniem naszej lini defensywnej.Brawo dla wszystkich naszych zawodników którzy w tą mroźną niedziele pojawili się na boisku w Strupinie i godnie reprezentowali nasz Klub.
W najbliższą niedziele na Heros Arenie o godz.14.00 rozegramy ostatni mecz tej rundy, a naszym przeciwnikiem będzie ekipa Albatrosa Lubiel.