Autor:

Admin Administrator

Utworzono:

10.10.2016

POMIMO POCHMURNEJ I DESZCZOWEJ NIEDZIELI TO PIŁKARZE HEROSA SCHODZILI Z BOISKA W DOBRYCH NASTROJACH, A TO ZA SPRAWĄ WYNIKU PO KOŃCOWYM GWIZDKU 5-0. TAKIM WŁAŚNIE REZULTATEM ZAKOŃCZYŁ SIĘ POJEDYNEK DERBOWY Z MKP II WOŁÓW. BRAMKI DLA NASZEGO ZESPOŁU ZDOBYLI MARCIN BERESTECKI 3 GOLE ORAZ PRZEMEK IGNASIAK 2 TRAFIENIA. EKIPA MKP W PIERWSZEJ POŁOWIE STWARZAŁA SOBIE DOGODNE SYTUACJE DO ZDOBYCIA BRAMKI ALE BRAKOWAŁO IM TROCHĘ SZCZĘŚCIA NO I NASZ BRAMKARZ TEŻ MIAŁ SWÓJ DZIEŃ I KILKA RAZY URATOWAŁ ZESPÓŁ PRZED UTRATĄ GOLA. NATOMIAST W DRUGIEJ CZĘŚCI SPOTKANIA Z MINUTY NA MINUTE ROSŁA NASZA PRZEWAGA A RYWAL NIE MIAŁ POMYSŁU JAK DOPROWADZIĆ DO KORZYSTNEGO WYNIKU. PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW ZE ST. WOŁOWA PONIEWAŻ TEGO DNIA ZOSTAWILI WIELE SIŁY I ZDROWIA NA PŁYCIE BOISKA. OSOBNE PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIĘ TEŻ NASZYM KIBICOM KTÓRZY MIMO ZŁEJ POGODY DOŚĆ LICZNIE STAWILI SIĘ NA HEROS ARENIE I WSPIERALI NASZYCH PIŁKARZY, A TAKŻE DLA SPONSORA BODKA ,KTÓRY UFUNDOWAŁ OKAZJONALNE KOSZULKI NA KTÓRYCH WIDNIEJE HASŁO ,,GRAMY DLA PRZYJEMNOŚCI" I TAK TRZYMAĆ. NASTĘPNY MECZ ROZEGRAMY W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELE O GODZ. 11.00 NA BOISKU W BARKOWIE. ZAPRASZAMY