Autor:

Admin Administrator

Utworzono:

20.03.2017

Wygrana na starcie rundy wiosennej. KP HEROS-RUCH WARZĘGOWO 4-1. Początek meczu nie był zbyt udany ponieważ to ekipa Ruchu strzeliła pierwszą bramkę. Stracony gol zmotywował naszych zawodników do lepszej gry i już przed przerwą w 44min. spotkania bramkę wyrównującą zdobył M.Berestecki. Druga połowa należała do nas co udowodniliśmy kolejnymi strzelonymi bramkami. Na listę strzelców wpisał się dwukrotnie Piotr Fałat który wszedł na plac gry tuż po zmianie stron oraz M.Berestecki ustalając wynik meczu na 4-1. W tym spotkaniu z dobrej strony pokazali się zawodnicy którzy doszli do nas w przerwie zimowej to jest Igor Tsybulski (pierwszy obcokrajowiec który gra w Herosach) oraz Dawid Uść którzy wzmocnili naszą linie defensywną. Gratulacje należą się wszystkim zawodnikom, którzy w licznym gronie stawili się na to spotkanie.