Porażki ciąg dalszy

Niestety Orkan Borzęcin okazał się za silnym rywalem dla Lecha i wywozi z Barkowa 3 punkty aplikując przy tym 2 bramki nie tracąc żadnej.

Skład: A. Bielak - S. Dybała, K. Mejor, P. Chodorowski, P. Dudziak, -  Ł. Niezgódka, Ł. Łuczyński, P.Kuczkowski, J.Kopij, - S. Habiński, T. Wacyra

Początek meczu to walka w środkowej części boiska, lecz po kilku minutach pasy przejęły inicjatywę spychając gości do defensywy. Przyjezdni ograniczyli się wyłącznie do kontrataków co przynosiło skutek. Po jednej z tych kontr zawodnik Orkana wpadł w pole karne i od samego początku czekał na faul, którego dopuścił się P. Dudziak. Sędzia bez wahania wskazał na wapno, a do piłki podszedł sam poszkodowany i pewnym strzałem pokonał goalkeepera gospodarzy.

Lech po straconej bramce próbuje doprowadzić do remisu jednak bezskutecznie, natomiast Orkan wciąż wyczekuje na kontry. Po raz kolejny przynosi skutek bo w środkowej części boiska Ł. Łuczyński traci piłkę, a przyjezdni idąc z kontrą zyskują kolejny rzut karny. Tym razem zdobywca pierwszej bramki trafia silnym strzałem w poprzeczkę i piłka wraca na pole gry.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie Lech znów napiera na bramkę rywali, którzy nadal trzymają się swojej skutecznej gry z kontry. Po raz kolejny nie trzeba długo czekać na skutek tej taktyki. Orkan wykorzystuje niefrasobliwość obrońców. Szybkie, krótkie wznowienie rzutu rożnego i samotny rajd napastnika od narożnika boiska przynosi gola.

Jest 2:0. Barkowianie bez wyraźnego pomysłu na grę próbują zmniejszyć straty lecz bezskutecznie. Swoich sił próbują kolejno Habiński, Wacyra, Kuczkowski, Dybała i Chodorowski ale bramka nie pada w dalszym ciągu. W między czasie przyjezdni kontratakują i szukają swojej szansy.

Do końca spotkania wynik nie ulega zmianie i Lech w dalszym ciągu pozostaje bez zwycięstwa w 2015r.

Lech 0:2 Borzęcin (0:1)