Sokół Wielka Lipa Gospodarze

Autor:

KA KA

Utworzono:

Sokół II Wielka Lipa - KP Zryw Głębowice 1:0 (1:0)

Niestety z potyczki z miejscowym Sokołem wychodzimy bez punktu.
Akcja toczyła się głównie w środku pola a obie drużyny zostawiły na boisku serce. Bardzo dobry mecz chyba najlepszy w wykonaniu naszego zespołu. Niestety przegrany dosyć pechowo bo remis byłby sprawiedliwym wynikiem. Kilka razy bliski pokonania bramkarza przeciwnika był Mateusz Maślejak jednak pilka po jego strzałach odbijała się od poprzeczki oraz bramkarz drużyny Sokoła wspiął się na wyżyny swoich umiejetności przy strzałach naszych zawodników. Trzeba powiedzieć szczerze że nasz bramkarz też kilkukrotnie ratował nam skóre. Typowy mecz na remis, niestety brak szczęścia i doświadczenia zaważyły na tym że poraz kolejny kończymy mecz z zerowym dorobkiem punktowym. Zasłużyliśmy na chociaż jednen pkt. Przegrywamy po ambitnej walce do końca.

Zryw: Łukasz Maślejak- Tobiasz Szadej, Kamil Oczek, Kamil Hukiewicz, Paweł Łoziński(69' Mateusz Gajewski), Adrian Czuchajewski, Aleksander Chwiszczuk, Dawid Dąbrowa(50' Kamil Koleśnik), Dawid Uść, Grzegorz Bronik(46' Mateusz Żabicki), Mateusz Maślejak(capitan).