KP Zryw Głębowice Gospodarze

Autor:

KA KA

Utworzono:

KP Zryw Głębowice - KS Piotrkowice 0:2 (0:2)

Za nami pierwszy mecz w sezonie, niestety przegrany z solidną drużyną klasy B. Jednak nie wszystko wyglądało źle, szybko stracone dwie bramki po indywidualnych błędach naszych zawodników ustawiło mecz. Później kiedy trema beniaminka mineła, zespół radził sobie bardzo dobrze. Jak to się mówi ,,nie od razu Rzym zbudowano" przed sezonem doszło w naszej drużynie do sporych zmian kadrowych, dlatego potrzeba czasu żeby zespół się zgrał ipoznał, w dniu wczorajszym w naszym zespole zabrakło kilku kluczowych zawodników. Za tydzień czeka nas kolejne ciężkie spotkanie, wyjazdowy mecz do faworyta klasy B. Jak się uczyć to od najlepszych. Chciałbym jeszcze za pośrednictwem strony klubowej, podziekować dla kibiców i członków zespołu, za to że po meczu tak licznie wzieli udział w festynie charytatywnym zorganizowanym na rzecz Ani Adamus, mieszkanki naszej wsi. Dziekuje !!:)

Zryw: Marcin Turowski- Paweł Łoziński (77' Dariusz Maciela), Łukasz Grynienko, Kamil Hukiewicz (62'' Kamil Oczek), Mateusz Gajewski (46' Aleksander Chwiszczuk), Dawid Dąbrowa, Grzegorz Bronik (65' Tobiasz Szadej), Łukasz Maślejak, Dawid Uść (83' Karol Teślak), Mateusz Maślejak (capitan), Mateusz Żabicki (46' Piotr Hałasiewicz).

ż.kartka: G.Bronik 40' , M.Maślejak 71'
cz.kartka: A.Chwiszczuk 50'