To my dyktujemy warunki !!!

Nasza drużyna okazała się zdecydowanie lepsza w meczu 7 kolejki Wrocławskiej B-klasy przeciwko ULKS Powidzko.

W drugich derbach Gminy Żmigród gospodarze zwyciężyli aż 6:1, strzelając Gościom już w pierwszej połowie cztery gole dające ogromny komfort w dalszej części potyczki.

Przedmeczowe statystyki przewidywały, że może to być ciężki mecz dla przyjezdnych, którzy spotkań w Barkowie nie wspominają zbyt dobrze.

Tak też było tego popołudnia kiedy to po trafieniach K. Jasłowskiego 2x, T. Wacyry, Ł. Łuczyńskiego, Sz. Habińskiego i J. Kopija odprawiliśmy rywali z za miedzy aplikując sześć ciężkich ciosów.

Notujemy kolejny awans w tabeli, i z niecierpliwością czekamy na 8 kolejkę rozgrywek gdzie będzie czekać na nas bardzo niewygodny przeciwnik LZS Strupina.