Ostatnia szansa na złapanie kontaktu z czołówką ???

Po niedzielnej porażce przed własną publicznością z Victorią Orzeszków przyszedł czas na pierwszy wyjazdowy test w rundzie wiosenne.

Orkan Mojęcice najbliższy rywal Lecha to drużyna, którą można określić jedną wielką zagadką.

Fatalne spotkania przeplatane wysokimi zwycięstwami to obraz, który gospodarze niedzielnej kolejki zarysowali na przestrzeni obecnego sezonu.

Jeżeli kogokolwiek przeszła myśl o lekceważeniu drużyny plasującej się tuż za nami w tabeli z całą pewnością nie jest w stanie wywalczyć punktów na tym gorącym terenie.

Spotkanie z Orkanem będzie ogromnym sprawdzianem dla naszej drużyny, dlatego o końcowym sukcesie może zadecydować najmniejszy detal a już na pewno równowaga w funkcjonowaniu poszczególnych formacji.