Emocje, gole i podział punktów w Hicie kolejki

Remisem 2:2 zakończyło się starcie Rosy Rościsławice z Lechem Barkowo. W spotkaniu pełnym emocji i walki arbiter główny aż trzy razy był zmuszony wskazać na jedenasty metr, co w dużym stopniu przyczyniło się do końcowego rezultatu Hitu 10 kolejki rozgrywek.

Wynik potyczki mógłby być zgoła odmienny, gdyby grający w drugiej połowie w osłabieniu za czerwoną kartkę Gospodarze, wykorzystali decydujący rzut karny podyktowany w samej końcówce.

To co okazało się zmorą tego dnia miejscowych dało cenny punkt Pasom, którzy z ogromnym szczęście po bramkach Ł. Jórdeczki i T. Wacyry wywieźli satysfakcjonujący wynik 2:2.

Naszych zawodników czeka teraz 2 tyg. przerwa, by 9 listopada ostatni raz wybiec na boisko w tym roku na spotkanie z Promotorem Pełczyn.