Rosa w Barkowie

Przed nami trzecia kolejka gier w wrocławskiej B-klasie, a w niej Lech Barkowo podejmie na własnym boisku zespół Rosy Rościsławice. Po zeszłotygodniowej porażce w Warzęgowie drużyna gospodarzy będzie chciała odpowiedzieć zwycięstwem i zgarnąć trzy punkty. Zadanie jest bardzo ciężkie bo niedzielni rywale pasów należą do bardzo wymagających. Faworyt tego spotkania klaruje się sam i bezdyskusyjnie jest to ekipa z Rościsławic, która w dwóch meczach rundy wiosennej odniosła dwa zwycięstwa (3:0 z Odrą Uraz i 4:1 z Sybesem Strupina) i w tabeli rozgrywek zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 22 punktów. Poprzednie starcie pomiędzy Lechem a Rosą zakończyło się pewną wygraną (5:0) gospodarzy tamtego spotkania.

Tak czy inaczej mecz zapowiada się interesująco. Rosa przyjedzie do Barkowa jak po swoje i nie powinna mieć problemu żeby zabrać ze sobą trzy punkty, z drugiej strony Lech ma zdecydowanie większe aspiracje niż przedostatnie miejsce w tabeli i w każdym kolejnym meczu będzie starać odbić się od dna.

LECH vs. ROSA

BARKOWO