Osłabiony Lech przegrywa z Kaszycami

W ubiegłą niedziele Lech Barkowo przegrał na własnym boisku w swoim trzecim meczu kontrolnym z LZS Kaszyce Wielkie 4:0. Pomimo że wynik jest dosyć wysoki, nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Lech grając cały mecz w dziesiątkę dzielnie się bronił i stwarzał sobie dogodne sytuacje strzeleckie. Warto też dodać, że dwóch zawodników gości zagrało w drużynie gospodarzy aby nie zabić rywalizacji ponieważ tylko 8 graczy pasów wstawiło się na mecz.

Pierwsza połowa przebiegła w szybkim tempie i nie było widać różnicy jednego zawodnika. Zespół z Kaszyc stworzył sobie więcej sytuacji bramkowych natomiast gospodarze kreowali bardziej dogodne akcje bramkowe. Wynik do przerwy 0:0

Druga połowa zaczęła się obiecująco dla lechitów, którzy zagrażali bramce przyjezdnych, nie zapominając przy tym o dobrze dysponowanej tego dnia defensywie. Ale w końcu gospodarzy zaczęło dopadać zmęczenie i brak jednego zawodnika coraz bardziej doskwierał. Po jednej z akcji i bardzo słabym strzale napastnika nasz bramkarz skapitulował. Druga bramka to koszmarny błąd sędziego, który nie odgwizdał spalonego, do którego przyznawał się nawet napastnik gości ale arbiter zdania nie zmienił. Przy wyniku 2:0 Lech otworzył się aby strzelić chociaż bramkę honorową ale przyjezdni dwukrotnie wrzucając piłkę za linie obrony strzelają kolejne bramki i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:0

skład: Bielak, - Dybała, Łuczyński, zawodnik gości, Kopij,- Konopka, S. Habiński, Jórdeczka, - Mejor, zawodnik gości

W najbliższą niedziele Lech zmierzy się ponownie z Albatrosem Lubiel tym razem na boisku w Barkowie